Ferrari Ferrari
Ferrari Ferrari
Ferrari Ferrari
Ferrari Ferrari

Тільки зареєстровані SMART картки Shell беруть участь в акції

Як зареєструвати SMART картку Shell:

  • На сайті shellsmart.com.ua
  • Надіславши порожнє sms на номер 2882
  • За номером 0 800 500 423
  • У мобільному додатку Shell Ukraine

Акція діє на діючих АЗС Shell на території України (крім тимчасово окупованих територій АР Крим та окремих районів Донецької і Луганської областей, де запроваджено особливий порядок місцевого самоврядування, та зони ООС) з 4 червня до 26 серпня 2020 р. включно (надалі – Акційний період) тільки для повнолітніх осіб, які проживають на території України та мають зареєстровану на території України картку програми лояльності Shell ClubSmart SMART картку Shell.

Короткі Правила Акції: в Акції беруть участь 4 футбольні м’ячі (надалі – Акційний товар). В Акційний період за кожне придбання одним чеком від 25 літрів пального Shell V-Power бензин або дизель (заправка) при наданні касиру зареєстрованої SMART картки Shell та здійсненні оплати готівкою або банківською карткою, Клієнту надається можливість придбання Акційного товару за спеціальною ціною (мінімальна можлива ціна – 99,00 грн з ПДВ) на діючих АЗС Shell. Для участі в Акції враховується не більше 2-х придбань пального на добу, здійснених відповідно до Правил Акції. Учасник може використати своє право та придбати Акційний товар за спеціальною ціною або не робити цього. Акція діє за наявності Акційного товару на АЗС. Отримання Акційного товару можливе лише з зареєстрованою SMART карткою Shell. Всі ціни на макеті вказані з ПДВ.

Детальна інформація про Акцію та Офіційні правила Акції розміщені на сайті shellsmart.com.ua, а також за телефоном гарячої лінії Організатора Акції: 0 800 500 423 (дзвінки зі стаціонарних телефонів на території України не тарифікуються. Дзвінки з мобільних телефонів – згідно тарифів вашого оператора). Організатор Акції: ТОВ «Альянс Холдинг», код ЄДРПОУ: 34430873. Роздрібна реалізація нафтопродуктів на АЗС. SMART = СМАРТ. Go Well = Го велл. Зображення футбольних м’ячів може відрізнятися від оригіналу.