Ferrari Ferrari
Ferrari Ferrari
Ferrari Ferrari

Акція діє при розрахунку готівкою або банківською картою та наданні касиру SMART картки Shell

Як зареєструвати SMART картку Shell:

  • На сайті shellsmart.com.ua
  • Надіславши порожнє sms на номер 2882
  • За номером 0 800 500 423
  • У мобільному додатку Shell Ukraine
Ferrari Ferrari

Акція діє з 14 травня по 3 червня 2020 року включно (надалі – Акційний період) на діючих АЗС Shell на території України, крім тимчасово окупованих територій АР Крим, окремих районів Донецької і Луганської областей, де запроваджено особливий порядок місцевого самоврядування, та зони ООС. Тільки для повнолітніх осіб, які мають картку програми лояльності Shell ClubSmart SMART картку Shell.

В Акційний період при кожному придбанні будь-якого гарячого напою та наданні касиру SMART картки Shell та здійсненні оплати готівкою або банківською карткою, Клієнт гарантовано отримує знижку -30% на одну одиницю продукції Shell Café. У разі, якщо гарячий напій був придбаний за бали або з будь-якою знижкою, даний чек не бере участі в Акції.
В Акційний період за кожне придбання одним чеком від 10 літрів пального (бензину А92, А95, дизельного пального, Shell V-Power (бензин або дизель) при наданні касиру SMART картки Shell та здійсненні оплати готівкою або банківською карткою, Клієнту надається знижка 2 грн на кожен літр на дану заправку пальним на діючих АЗС Shell. У разі, якщо пальне було придбано з будь-якою знижкою (в тому числі зі знижкою за бали), то даний чек не бере участі в Акції.
Учасник може використати своє право та скористатись пропозицією або не робити цього. Акція діє за наявності Акційного товару на АЗС.
Детальна інформація про Акцію розміщена на сайті shellsmart.com.ua, а також за телефоном гарячої лінії Організатора Акції: 0 800 500 423 (дзвінки зі стаціонарних телефонів по Україні не тарифікуються. Дзвінки з мобільних телефонів – згідно тарифів вашого оператора). Організатор залишає за собою право вносити зміни в умови Акції, про що буде повідомлено шляхом публікації нової редакції умов Акції на сайті shellsmart.com.ua. Організатор Акції: ТОВ «Альянс Холдинг», код ЄДРПОУ: 34430873. Роздрібна реалізація нафтопродуктів на АЗС. SMART = СМАРТ. Go Well – Го велл. Shell Café – Шелл Кафе.