MotorSport MotorSport
MotorSport MotorSport
MotorSport MotorSport
MotorSport MotorSport

Тільки зареєстровані SMART картки Shell беруть участь в акції

Як зареєструвати SMART картку Shell:

Акція діє у період з 01 грудня 2020 року по 15 лютого 2021 (надалі – Акційний період) виключно на діючих АЗС Shell на території України, крім тимчасово окупованих територій - АР Крим та окремих районів Донецької та Луганської областей, де запроваджений особливий порядок місцевого самоврядування, та зони ООС. Тільки для повнолітніх осіб, які проживають на території України та мають зареєстровані картки програми лояльності SMART картку Shell або Shell OTP.


Короткі Правила Акції: В Акції беруть участь 3 термочашки (надалі- Акційний товар). В Акційний період за 5 придбань кави або пального Shell V-Power бензин або дизель від 25 літрів (заправка), за умови що хоча б одна з транзакцій містить каву, при наданні касиру зареєстрованої SMART картки Shell або Shell OTP та здійсненні оплати готівкою або банківською карткою Учасник Акції має можливість на придбання Акційного товару за спеціальною ціною (мінімально можлива ціна - 159,00 грн з ПДВ) на діючих АЗС Shell.


Для участі в Акції враховується не більше 2-х придбань на добу, здійснених відповідно до Правил Акції. Учасник може використати своє право придбати Акційний товар за спеціальною ціною або не робити цього. Акція діє за наявності Акційного товару на АЗС.


Отримання Акційного товару можливо лише із зареєстрованою SMART карткою Shell.

Детальна інформація про Акцію розміщена на сайті http://shellsmart.com.ua/, а також за телефоном гарячої лінії Організатора Акції: 0 800 500 423 (дзвінки зі стаціонарних телефонів на території України не тарифікуються. Дзвінки з мобільних телефонів – згідно тарифів Вашого оператора).


Організатор Акції: ТОВ «Альянс Холдинг», код ЄДРПОУ: 34430873. Роздрібна реалізація нафтопродуктів на АЗС. SMART = СМАРТ.