Shell у світі та в Україні Shell у світі та в Україні

Shell у світі та в Україні

Shell в Україні

Shell в Україні

Shell Retail увійшла на український ринок у 2007 році. На сьогодні мережа АЗС Shell нараховує 132 станції у 20 областях України. У компанії працює близько 1 500 осіб. Shell пропонує клієнтам високоякісні нафтопродукти, включно з пальним Shell V-Power, дизельним пальним та зрідженим нафтовим газом (ЗНГ), а також широкий асортимент супутніх товарів, зокрема смачну їжу та напої. Shell також прагне відповідати потребам власників електромобілів, кількість яких постійно зростає, тому завдяки співпраці з партнерами на українських АЗС було встановлено п’ять швидкісних електрозарядних модулів.

Напрямки нашої діяльності

Наша операційна діяльність поділяється на такі напрями бізнесів: Upstream (Розвідка та Видобуток), Інтегрований газ, відновлювані джерела енергії та енергетичні рішення, а також бізнес Downstream (Даунстрім).

Напрям бізнесу Upstream займається розвідкою та видобутком сирої нафти, природного газу та газового конденсату. Сюди також входить продаж і транспортування нафти і газу та управління інфраструктурою, необхідною для їхнього постачання на ринок.

Напрям бізнесу Інтегрований газ займається діяльністю, пов'язаною зі зрідженим природнім газом та переробкою газу в рідке пальне. Цей вид бізнесу включає розвідку та видобуток природного газу, а також роботу інфраструктури бізнесів Upstream та Midstream, яка необхідна для постачання газу на ринок. Сюди входить продаж природного газу, зрідженого природного газу, сирої нафти, електроенергії, квот на викиди вуглецю, пального для важких транспортних засобів і морських суден.

Відновлювані джерела енергії та енергетичні рішення спрямовані на задоволення зростаючих енергетичних потреб наших клієнтів комерційним шляхом. До таких енергетичних рішень входять водень, електроенергія з відновлюваних і низьковуглецевих джерел енергії (вітер, сонце і природний газ), і варіанти декарбонізації, включаючи виловлення і зберігання вуглецю.

Напрям бізнесу Downstream обслуговує понад 30 мільйонів клієнтів на 46 000 АЗС щодня. Цей напрям спеціалізується на виробництві різноманітних продуктів хімії та нафтохімії в рамках однієї ланки видобутку, виробництва та переробки продуктів нафти і газу та інших супутніх продуктів. Ці продукти реалізуються у всьому світі, використовуються в сфері побуту, промисловості та транспортній галузі. Продукція, яку ми пропонуємо клієнтам, включає звичайне пальне для автомобільних, авіаційних та судноплавних перевезень; низьковуглецеве пальне, таке як біопальне, відновлюваний природний газ, водень та зарядка електромобілів. Ми також виробляємо і продаємо мастильні матеріали, бітум, сірку і нафтохімію по всьому світу.

Сталий розвиток

Сталий розвиток

Що сталий розвиток означає для Shell?

11 лютого 2021 року Shell представила стратегію яка англійською мовою звучить як Powering Progress, а українською може трактуватись українською «Прискорюючи Прогрес». Цей напрям визначає стратегію прискореного переходу нашого бізнесу до нульових викидів. Його мета – забезпечити нову цінність для наших акціонерів, клієнтів і суспільства загалом. Powering Progress виконує чотири основні цілі: формування цінності для акціонерів, досягнення нульових викидів, електрифікація нашого повсякденного життя й бережливе ставлення до природи.

«Наша прискорена стратегія спрямована на скорочення вуглецевих викидів та забезпечення максимальної цінності для наших акціонерів, споживачів і суспільства загалом», — заявив Бен ван Берден, виконавчий директор Royal Dutch Shell.

Успішному вирішенню завдань стратегії сприятиме оновлена структура компанії Shell, яка базується на трьох основних сегментах — «Зростання» (Growth), «Перехід» (Transition) та «Розвідка й видобуток» (Upstream).

Powering Progress ґрунтується на цінностях компанії, а саме – чесності, порядності та поваги до людей, а також на нашій увазі до безпечного ведення бізнесу. Сюди входить зобов'язання здійснювати бізнес етичним і прозорим шляхом.

Shell змінюється, щоб бути більш цілеспрямованою, більш стійкою і конкурентоспроможною компанією для енергетичної системи не лише сьогодення, а й майбутнього.

Загальні принципи діяльності Shell

Загальні принципи діяльності Shell

Як міжнародна енергетична компанія, ми встановили високі стандарти результативності та етичної поведінки. Нас оцінюють за нашими справами, адже здатність дотримуватися ключових принципів чесності, порядності і поваги до людей забезпечує нашу репутацію. Наші вісім загальних принципів діяльності ґрунтуються на цих ключових цінностях і підтримують довіру, відкритість, командну роботу, професіоналізм та гордість за те, що ми робимо.

Ми стали однією із перших міжнародних компаній, що відкрито заявила про свої переконання, опублікувавши «Загальні принципи діяльності Shell в 1976 році. В межах цих принципів ми зобов'язуємося робити свій внесок у сталий розвиток, розділяючи короткострокові і довгострокові інтереси та інтегруючи економічні, екологічні і соціальні чинники в наші рішення. Всі співробітники і підрядні працівники Shell, а також співробітники на спільних підприємствах, де Shell виступає оператором, мають завжди поводитися відповідно до загальних принципів нашої діяльності. Ми заохочуємо постачальників і спільні підприємства, де Shell не є оператором, використовувати подібні принципи.

Безпека на Shell

Безпека на Shell

Всі АЗС Shell в Україні продовжують свою операційну діяльність відповідно до обмежувальних заходів, запроваджених в Україні, а також дотримуючись усіх  необхідних заходів безпеки. Прості правила рятують!
Детальніше тут