shell v-power

Збирай. Грай. Перемагай. Нова колекція ferrari Ексклюзивно на shell

Нова коллекція ferrari Ексклюзивно на shell. Нова коллекція ferrari Ексклюзивно на shell.

Вдвічі
вигідніше з

shell v-power

Збирай колекцію легендарних Scuderia Ferrari

з моделями на дистанційному керуванні

за заправки від 25л та купівлі від 150грн

Заправляй від 25л

shell v-power shell v-power disel

А-92/А-95/ДП/

shell v-power disel
або
shell bag
купуй від 150грн

Моделі на дистанційному керуванні з твого смартфону

shell v-power

SF1000 – Tuscan GP – Ferrari 1000

1000-й Гран-прі Scuderia Ferrari став важливою віхою, тому його потрібно було відзначити особливим чином. У 2020 році Ferrari провела свої тисячні перегони на Гран-прі Тоскани на трасі Муджелло в унікальній ретро-лівреї кольору бургунді - "точній копії" кольору, який був використаний на авто 125S - першого в історії автомобіля, створеного Ferrari.

shell v-power

FXX-K EVO

Ця обмежена серія Ferrari забезпечує максимальну продуктивність. Ідеальна гармонія дизайну, потужності та аеродинаміки. Шедевр Ferrari лише для 40 власників у всьому світі. Він був сконструйований у рамках програми клієнтських випробувань Ferrari і являє собою вершину гоночної технології Ferrari.

shell v-power

488 challenge evo

Ferrari 488 Challenge EVO був розроблений як автомобіль для перегонів Ferrari Challenge. Це чемпіонат лише однієї марки авто, призначений для охочих брати участь у спринтерських перегонах найвищого рівня. Ferrari Challenge поділяється на чотири серії: Європа, Великобританія, Північна Америка та Азіатсько-Тихоокеанська.

Shell Racing Legends

1
Увімкни перемикач живлення на моделі авто та активуй Bluetooth на своєму смартфоні
2
Відскануй QR код та завантаж безкоштовний мобільний додаток Shell Racing Legends
3
Керуй дистанційно через Bluetooth та грай віртуально

Стандартні моделі

shell v-power

Ferrari 330 P

Новаторський прототип Scuderia Ferrari успішно дебютував у перегонах "12 годин Себрінгу" у 1965 році, де Лоренцо Бандіні та Людовіко Скарфіотті здобули першу в історії перемогу у легендарній гонці на витривалість на гоночному автомобілі з центральним розташуванням двигуна.

shell v-power

Ferrari 512 S

Ця модель була створена Ferrari відповідно до нових правил Групи 5 автоспорту, які вимагали від виробників надати 25 одиниць своїх претендентів на Чемпіонат 1970 року. Для 512 S італійський інженер узяв за основу новий двигун V12/5 літрів у 550 к.с., який вже добре показав себе на перегонах «6 годин Уоткінс-Глену» у 1970 році.

ПІТ-СТОп у подарунок! ПІТ-СТОп у подарунок!

ПІТ-СТОп у подарунок!

за повну колекцію з 5 моделей

кількість обмежена

Більше заправок – нижча ціна!

вдвічі вигідніше

Нова коллекція ferrari Ексклюзивно на shell. Нова коллекція ferrari Ексклюзивно на shell.

з shell v-power

Акційна ціна колекційної моделі авто, грн з ПДВ
Більше заправок – нижча ціна! Більше заправок – нижча ціна!

Акційні заправки пальним Shell V-Power/A-92/A-95/ДП та акційні купівлі в магазині Shell сумуються одна з одною. Акційні заправки PowerGas враховуються окремо та не сумуються з іншими акційними заправками або акційними купівлями.

Отримати акційні товари можуть лише клієнти,

зареєстровані у програмі лояльності Shell Clubsmart

Як зареєструватись?

На сайті shellsmart.com.ua
У мобільному додатку Shell Ukraine
У Telegram чат-боті @shell_smart_bot
За номером 0 800 500 423
Офіційні правила акції

Акція діє на діючих АЗС Shell на території України (крім тимчасово окупованих територій АР Крим і окремих районів Донецької та Луганської областей, де запроваджено особливий порядок місцевого самоврядування та зони ООС) у період з 9 листопада 2021р. до 31 січня 2022р. включно (надалі – Акційний період) тільки для повнолітніх осіб, які проживають на території України та зареєстровані у програмі лояльності Shell ClubSmart.

Короткі Правила Акції: В Aкції беруть участь 5 іграшкових моделей авто (надалі – Акційний товар):

SF 100 Tuscan GP Ferrari 1000 (СФ1000 Тускан ДжіПі Феррарі 1000), 488 Challenge EVO (488 Челлендж Ево), FXX-K EVO (Ф Ікс Ікс К ЕВО) - покращені моделі з функцією дистанційного керування, 330 P3 (330 П3); 512 S (512 C) - стандартні моделі авто, а також іграшкову модель терміналу «Піт стоп». Покращені моделі SF 100 Tuscan GP Ferrari 1000 (СФ1000 Тускан ДжіПі Феррарі 1000); 488 Challenge EVO (488 Челендж Ево); FXX-K EVO (Ф Ікс Ікс К ЕВО) мають підвищену вартість у порівнянні із іншими двома моделями.

В Акційний період за кожне придбання одним чеком від 25 літрів пального (заправка): бензину А92, А95, дизельного пального, Shell V-Power (бензин або дизельне пальне), газ Power Gas за умови, що Клієнт зареєстрований у програмі лояльності Shell ClubSMART, та здійсненні оплати готівкою, банківською карткою або через онлайн систему Shell Pay, Клієнту надається можливість придбати акційну іграшкову модель авто за спеціальною ціною (при заправці бензину А92, А95, дизельного пального, Shell V-Power (бензин або дизельне пальне): мінімальна можлива ціна для стандартної моделі – 75,00 грн з ПДВ; мінімальна можлива ціна для покращеної моделі – 175,00 грн з ПДВ) на діючих АЗС Shell; при заправці газу Power Gas: мінімальна можлива ціна для стандартної моделі – 125,00 грн з ПДВ; мінімальна можлива ціна для покращеної моделі – 225,00 грн з ПДВ) на діючих АЗС Shell.

За придбання будь-якого іншого товару на АЗС Shell (крім тютюнових виробів) одним чеком на суму від 150,00 грн з ПДВ за умови, що Клієнт зареєстрований у програмі лояльності Shell ClubSMART, та здійсненні оплати готівкою, банківською карткою або через онлайн систему Shell Pay, Клієнту надається можливість придбання Акційного товару за спеціальною ціною (мінімальна можлива ціна для стандартної моделі – 75,00 грн з ПДВ; мінімальна можлива ціна для покращеної моделі – 175,00 грн з ПДВ) на діючих АЗС Shell.

Іграшкову модель терміналу «Піт-стоп» клієнт може придбати за 0,1 грн з ПДВ за умови придбання до цього не менше, ніж 5 акційних моделей авто Ferrari, серед яких не менше, ніж 3 (три) – це покращені моделі з функцією дистанційного керування. Кількість терміналів обмежена. Такою пропозицією можуть скористатись лише 1900 клієнтів, які першими придбають необхідну кількість моделей авто Ferrari та після цього придбають термінал «Піт-стоп» за ціною 0,1 грн з ПДВ.

Для участі в Акції враховується сумарно не більше двох придбань на добу - заправок пального або купівель іншого товару (крім тютюнових виробів), здійснених відповідно до Правил Акції.

Учасник може використати своє право та придбати Акційний товар за спеціальною ціною або не робити цього. Акція діє за наявності Акційного товару на АЗС. Отримання Акційного товару можливе лише, якщо Клієнт зареєстрований у програмі лояльності Shell ClubSMART. SMART = СМАРТ. Power Gas = Пауер газ. Ferrari = Феррарі. Зображення іграшкових моделей авто може відрізнятися від оригіналу.

Детальна інформація про Акцію та Офіційні Правила розміщені на сайті http://shellsmart.com.ua/, а також за телефоном гарячої лінії Організатора Акції: 0 800 500 423 (дзвінки зі стаціонарних телефонів на території України не тарифікуються. Дзвінки з мобільних телефонів – згідно тарифів вашого оператора).

Організатор Акції: ТОВ «Альянс Холдинг», код ЄДРПОУ: 34430873. Роздрібна реалізація нафтопродуктів на АЗС.