MotorSport MotorSport
MotorSport MotorSport
MotorSport MotorSport
MotorSport MotorSport
MotorSport MotorSport
MotorSport MotorSport

Тільки зареєстровані SMART картки Shell беруть участь в акції

Як зареєструвати SMART картку Shell:

Акція діє на діючих АЗС Shell на території України (крім тимчасово окупованих територій АР Крим і окремих районів Донецької та Луганської областей, де запроваджено особливий порядок місцевого самоврядування та зони ООС) у період з 20 cерпня до 25 листопада 2020р. включно (надалі – Акційний період) тільки для повнолітніх осіб, які проживають на території України та мають зареєстровані на території України картки програми лояльності Shell ClubSmart - SMART картку Shell.Короткі Правила Акції: В Aкції беруть участь 5 іграшкових моделей авто (надалі – Акційний товар):

Hyundai i20 Coupe WRC (Хюндай і20 Купе ВРСі), BMW M4 Motorsport (БМВ М4 Моторспорт), Team Penske Ford Mustang GT (Тім Пенске Форд Мустанг ДжТ), Shell V-Power Racing Team Ford Mustang GT (Shell V-Power Рейсінг Тім Форд Мустанг ДжТ) - стандартні моделі авто, Nissan Formula E Gen 2 Car (Ніссан Формула Е Джен 2 Кар) - покращена модель з функцією дистанційного керування. Покращена модель Nissan Formula E Gen 2 Car (Ніссан Формула Е Джен 2 Кар) має підвищену вартість у порівнянні із іншими 4-ма моделями.

В Акційний період за кожне придбання одним чеком від 25 літрів пального (заправка): бензину А92, А95, дизельного пального, Shell V-Power (бензин або дизельне пальне), газ Power Gas при наданні касиру зареєстрованої SMART картки Shell та здійсненні оплати готівкою або банківською карткою Клієнту надається можливість придбати Акційний товар за спеціальною ціною (при заправці бензину А92, А95, дизельного пального, Shell V-Power (бензин або дизельне пальне): мінімальна можлива ціна для стандартної моделі – 49,00 грн з ПДВ; мінімальна можлива ціна для покращеної моделі – 149,00 грн з ПДВ) на діючих АЗС Shell; при заправці газу Power Gas: мінімальна можлива ціна для стандартної моделі – 99,00 грн з ПДВ; мінімальна можлива ціна для покращеної моделі – 199,00 грн з ПДВ) на діючих АЗС Shell.

За придбання будь-якого іншого товару на АЗС Shell (крім тютюнових виробів) одним чеком на суму від 150,00 грн з ПДВ при наданні касиру зареєстрованої SMART картки Shell та здійсненні оплати готівкою або банківською карткою Клієнту надається можливість придбання Акційного товару за спеціальною ціною (мінімальна можлива ціна для стандартної моделі – 49,00 грн з ПДВ; мінімальна можлива ціна для покращеної моделі – 149,00 грн з ПДВ) на діючих АЗС Shell.

Для участі в Акції враховується сумарно не більше 2-х придбань на добу - заправок пального або купівель іншого товару (крім тютюнових виробів), здійснених відповідно до Правил Акції.

Учасник може використати своє право та придбати Акційний товар за спеціальною ціною або не робити цього. Акція діє за наявності Акційного товару на АЗС. Отримання Акційного товару можливе лише із зареєстрованою SMART карткою Shell. SMART = СМАРТ. Power Gas = Пауер газ. Зображення іграшкових моделей авто може відрізнятися від оригіналу.

Детальна інформація про Акцію та офіційні правила розміщені на сайті http://shellsmart.com.ua/, а також за телефоном гарячої лінії Організатора Акції: 0 800 500 423 (дзвінки зі стаціонарних телефонів на території України не тарифікуються. Дзвінки з мобільних телефонів – згідно тарифів вашого оператора).

Організатор Акції: ТОВ «Альянс Холдинг», код ЄДРПОУ: 34430873. Роздрібна реалізація нафтопродуктів на АЗС.