ВИГРАШНА ЗАПРАВКА

Щоб брати участь в акції
Заправляйте від 30 літрів або
купуйте в магазині від 200 грн
одним чеком
Шукайте виграш в чеку
та в мобільному додатку
Подарунки
Хот-Дог
Кава аба чай
Знижка на
Хот-Дог або Каву
до 70%
Знижка на пальне до 3 грн/л
Знижка на пальне
Shell V-Power
до 4 грн/л
До 50 літрів пального
До 500 SMART балів
Суперприз
1000 літрів пального

Учасниками акції можуть бути лише клієнти,

зареєстровані у програмі лояльності Shell Clubsmart

Як зареєструватись?

На сайті shellsmart.com.ua
У мобільному додатку Shell Ukraine
За номером телефону 0 800 500 423
На найближчій АЗС Shell

Вітаємо переможців,
які виграли 1 000 літрів

Дата ПІБ Телефон Номер картки Місце виграшу
06.04.2023 Сергій Янін +38 067 337 **** 7004*********4888 м.Хмельницький
06.05.2023 Артем Кучма +38 097 344 **** 7004*********8912 м.Ужгород
07.06.2023 Сергій Лещук +38 097 829 **** 7004*********1916 м.Тернопіль
Офіційні правила акції

Акція діє на діючих АЗС Shell на території України (крім тимчасово окупованої російською федерацією території України) у період з 14 березня 2023 р. до 12 червня 2023 р. включно (надалі – Акційний період) тільки для повнолітніх осіб, які проживають на території України та мають зареєстровану на території України картку Програми лояльності Shell ClubSmart - SMART картку Shell.


Короткі Правила Акції: В Акційний період за кожне придбання одним чеком від 30 літрів пального (заправка): бензину А-95, дизельного пального, Shell V-Power (бензин або дизельне пальне), газ Power Gas або інших товарів (крім тютюнових та алкогольних виробів) на суму від 200 грн з ПДВ на АЗС Shell (у магазині та Shell Café) за умови, що Учасник зареєстрований у Програмі лояльності Shell ClubSMART та здійсненні оплати готівкою або банківською карткою, клієнт бере участь у миттєвому розіграші подарунку (надалі – подарунок/заохочення/виграш) за спеціальною ціною 0,1 грн з ПДВ за штуку. Перелік заохочень вказаний в Офіційних правилах Акції. Для участі в Акції враховується сумарно не більше 2-х придбань на добу, здійснених відповідно до Правил Акції.


Розіграші проводяться серед клієнтів, що виконали умови Акції. Виграш Акційного товару друкується клієнту, що виграв, у чеку у вигляді вітальної фрази, а також надсилається у вигляді купону в мобільний додаток Shell Ukraine. Клієнт не обирає Акційний товар за власним бажанням, а лише може скористатись можливістю отримати той товар, що вказаний у вітальній фразі в його чеку та мобільному додатку. Отримати виграний Акційний товар клієнт має право лише при наданні та використанні тієї самої зареєстрованої SMART картки Shell, яка була використана під час Акційного придбання, коли у чеку була надрукована вітальна фраза.


У розіграші Акційного товару переможці Акції визначаються випадковим шляхом, кожен з переможців отримує можливість придбати один Акційний товар, який вказаний у чеку та купоні, що знаходиться в мобільному додатку Shell Ukraine, за спеціальною ціною 0,1 грн з ПДВ за штуку.


Беручи участь в Акції «Виграшна заправка від Shell», Учасник може отримати подарунки, перелік яких визначений у Правилах Акції.


Здійснивши Акційне придбання, клієнт автоматично бере участь у розіграші 1000 літрів пального А-95, дизельного пального, Shell V-Power, Shell V-Power Diesel або Power Gas (на вибір клієнта) за спеціальною ціною 0,1 грн за літр за результатами періодів розіграшу. Всього за період Акції буде розіграно 3 рази по 1000 літрів пального. Періоди розіграшів: з 14 березня до 12 квітня – перший період; з 13 квітня до 12 травня – другий період; з 13 травня до 12 червня – третій період. Переможець має право забрати свій виграш 1000 л пального протягом 1 року після офіційного закінчення Акції, але не пізніше 12 червня 2024 року. Видача акційних літрів можлива лише на діючих АЗС за умови наявності пального.


Обов’язковою умовою отримання Акційного товару та 1000 л пального є згода клієнта на публічне оприлюднення інформації про нього: імені, номера картки (неповного) та міста, де була зроблена заправка, фото та відео, в тому числі з вручення йому 1000 літрів пального, та дотримання інших вимог, вказаних в Офіційних правилах Акції. Учасник може використати своє право та придбати Акційний товар за спеціальною ціною або не робити цього. Акція діє за наявності Акційного товару на АЗС. Отримання Акційного товару можливе лише із зареєстрованою SMART карткою Shell. Shell ClubSMART = Шелл КлубСМАРТ. Power Gas = Пауер газ. Зображення Акційного товару може відрізнятися від оригіналу.


Детальна інформація про Акцію та Офіційні правила розміщені на сайті shellsmart.com.ua та за телефоном гарячої лінії Організатора Акції: 0 800 500 423 (дзвінки зі стаціонарних телефонів на території України не тарифікуються. Дзвінки з мобільних телефонів – згідно з тарифами вашого оператора). Організатор Акції: ТОВ «Альянс Холдинг», код ЄДРПОУ: 34430873. Роздрібна реалізація нафтопродуктів на АЗС.